Kampania bilbordowa rekrutacji na studia

Informujemy, że Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie prowadzi kampanię bilbordową promującą rekrutację na studia. Billboardy można zobaczyć w różnych miejscach na terenie miasta oraz całego regionu. Kampania jest realizowana w ramach projektu "Akademicka Częstochowa" - trwa już drugi tydzień i spotyka się z dużym zainteresowaniem.
Nasza oferta edukacyjna jest skierowana do wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiedzę na wysokim poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z 60 kierunkami studiów i dołączenia do grona naszych studentów.

Więcej informacji na temat rekrutacji znajdziecie na naszej stronie: https://rekrutacja.ujd.edu.pl/pl/

Czekamy na Was!

Data dodania: 08 lipca 2024