I Olimpiada dermatologiczna UJD- podsumowanie

25.04.2024 odbyło się wyjątkowe wydarzenie I Olimpiada Dermatologiczna UJD dla Kosmetologów.
Cały projekt trwał od początku marca i składał się z kilku etapów:
przygotowania konspektów dotyczących wybranych chorób dermatologicznych skóry, testu pisemnego oraz różnorodnych pytań i zadań wykonywanych przez uczestników podczas półfinału i finału. Rywalizacja była duża a wyniki bardzo wyrównane dlatego przeprowadzono aż dwie dogrywki.
W finale uczestniczyły 3 zespoły, które zajęły następujące miejsca:
1 miejsce zespół: Beata Mysiak, Wiktoria Posak
2 miejsce zespół: Agata Podgórska, Wiktoria Świtoń
3 miejsce zespół: Julia Kierasińska, Martyna Sączek, Marlena Rabęda

Dziękujemy za uczestnictwo i duże zaangażowanie wszystkich uczestników.
Szczególne podziękowania i gratulacje przekazujemy finalistom I Olimpiady Dermatologicznej UJD dla Kosmetologów.
Nagrody i dyplomy zostaną wręczone 20.05.2024 podczas I Konferencji Kosmetologicznej UJD.

Dziękujemy Partnerom, którzy ufundowali nagrody dla naszych Finalistów:
Dermatic Aesthetic Academy, Dermatic.pl, Pharm Foot, Anna Ślusarek Instruktor, Anna Radler Make UP, Agnieszka Surgiel-Gemza Trener Dermatic Aesthetic Academy.

Organizatorzy Olimpiady oraz Członkowie Komisji Egzaminacyjnej:
Przewodniczący komisji: mgr Agnieszka Surgiel-Gemza dr Magdalena Myga – Nowak, Prof. UJD lek. med. Kamila Ślęzak - Januszko mgr Anna Ślusarek mgr Anna Radler

Filmik z wydarzenia

opr. mgr Agnieszka Surgiel-Gemza
Pełnomocnik Dziekana ds. Kierunku Studiów- Kosmetologia Collegium Medicum im. dr. Władysława Biegańskiego Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie

Data dodania: 29 kwietnia 2024