Absolwent Wydziału Prawa i Ekonomii z sukcesem na egzaminie na aplikację adwokacką

Mgr Norbert Wolniak, absolwent prawa (na Wydziale Prawa i Ekonomii) Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie, zdał egzamin wstępny na aplikację adwokacką z bardzo wysokim wynikiem 133 pkt. Został wyróżniony przez Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Częstochowie za najwyższy wynik egzaminu wstępnego spośród całej Częstochowsko-Piotrkowskiej Izby Adwokackiej. Tak wysoki wynik pozwolił mu znaleźć się w zaszczytnym gronie 3% osób, które zdały egzamin wstępny z najwyższym wynikiem w 2023 roku w całej Polsce. Pan Norbert jest obecnie na I roku aplikacji adwokackiej, podczas której odnosi liczne sukcesy. Został m.in. wyróżniony w Izbowym Konkursie Krasomówczym, który odbył się w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Częstochowie w dniach 25-26 marca 2024 roku.
Serdecznie gratulujemy sukcesów Panu Norbertowi i życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej!

opr. Ewa Drzewiecka

Data dodania: 25 kwietnia 2024