Prof. Sławomir Letkiewicz doktorem Honoris Causa Uniwersytetu w Łucku

Zaszczytnym tytułem Doktora Honoris Causa Wołyńskiego Uniwersytetu Narodowego im. Łesi Ukrainki w Łucku został wyróżniony dr hab. n. med., dr n. hum. Sławomir Letkiewicz, prof. UJD. Dyplom wręczył JM Rektor Uniwersytetu Wołyńskiego prof. dr hab. Anatoli Tsos. Uroczystość odbyła się 15 marca 2024 roku w Sali Senatu Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie.
Przypomnijmy, że dr hab. n. med., dr n. hum. Sławomir Letkiewicz, prof. UJD pełni funkcję Dziekana Collegium Medicum im. dr. Władysława Biegańskiego.

1

na fotografii od lewej: prof. Sławomir Letkiewicz, JM Rektor UJD prof. Anna Wypych-Gawrońska, JM Rektor Uniwersytetu w Łucku prof. Anatoli Tsos

opr. Marek Makowski

Data dodania: 25 kwietnia 2024