Rusza Dzień Własności Intelektualnej z CTWIONS

Już 26 kwietnia Światowy Dzień Własności Intelektualnej! W tym dniu Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji w Obszarze Nauki i Sztuki UJD organizuje IP Day, podczas którego na pytania z zakresu ochrony własności intelektualnej odpowie Rzecznik Patentowy p. Ewa Malewska z kancelarii Ewa Malewska&Partners. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu pracowników, doktorantów oraz studentów UJD zainteresowanych uzyskaniem porady dotyczącej zabezpieczenia swoich nowatorskich rozwiązań przed nieupoważnionym wykorzystaniem. Wydarzenie będzie prowadzone w formule online. Startujemy w piątek, 26 kwietnia 2024 r. o godzinie 13:00.

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację do godziny rozpoczęcia wydarzenia poprzez wysłanie maila z tytułem „IP Day” na adres stt@ujd.edu.pl. W treści proszę podać imię, nazwisko, jednostkę Uczelni/kierunek studiów. W wiadomości zwrotnej prześlemy link do wideokonferencji.

Opracował: dr Kordian Chamerski

Data dodania: 25 kwietnia 2024