Sukces doktoranta Szkoły Doktorskiej UJD

Mgr Paweł Albiński, doktorant w Szkole Doktorskiej UJD w dyscyplinie sztuki muzyczne, zdobył I nagrodę w kategorii X konkursu GLORY International Piano Competition Online 1st Edition, organizowanego w Nowym Jorku (USA).
Paweł Albiński jest pianistą, pracuje pod kierunkiem dra hab. Macieja Zagórskiego, prof. UJD. Na konkursie przedstawił repertuar złożony z utworów André Mathieu, Vasilija Mokraniaca oraz George'a Gershwina.

opr. prof. Maciej Zagórski

Data dodania: 24 kwietnia 2024