Dostęp testowy do bazy czasopism Duke University Press

Od 2 kwietnia do 31 maja 2024 roku Biblioteka Uniwersytecka UJD zaprasza do testowania bazy czasopism Duke University Press.

Kolekcja e-Duke Journals zapewnia dostęp online do czasopism z zakresu nauk humanistycznych i społecznych.

Kolekcja e-Duke Journals jest dostępna za pośrednictwem wszystkich komputerów w sieci uczelnianej jak i również z komputerów domowych poprzez serwer Proxy.

Wejście do e-Duke Journals na stronie

opr. OINiB Biblioteka Uniwersytecka

Data dodania: 03 kwietnia 2024