Przyszli prawnicy rywalizowali w konkursie pod patronatem JM Rektor Uniwersytetu

Zakończył się VIII edycji ogólnopolski Konkurs „Od mundurka do togi”, który został zorganizowany w roku szkolnym 2023/2024 przez Kancelarię – Dawid&Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni. Honorowy patronat nad rywalizacją sprawowała JM Rektor Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie prof. dr hab. Anna Wypych-Gawrońska.

Jury postanowiło przyznać I miejsce Kamilowi Wojciechowskiemu (Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach). Liczymy, że rywalizacja spowoduje popularyzację wiedzy dotyczącej prawa, a także jeszcze większe zainteresowanie studiami na Wydziale Prawa i Ekonomii UJD.

Więcej informacji w relacji mediów:

- Dziennik Zachodni

- TV Orion (media społecznościowe)

- Gazeta Wyborcza

- Konkurs "Od mundurka do togi" (media społecznościowe)

Data dodania: 28 marca 2024