Uniwersyteckie Centrum Kształcenia Ustawicznego – centrum egzaminacyjne PTE GENERAL

W sobotę, 23 marca 2024 roku, w Uniwersyteckim Centrum Kształcenia Ustawicznego odbył się egzamin z języka angielskiego na poziomie zaawansowanym C1. Koordynatorem z ramienia Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie, a zarazem egzaminatorem PTE jest mgr Sylwia Stachurska-Ćwiek – dyrektor UCKU. Szczegółowe informacje na temat egzaminu znajdą Państwo na stronie.
Certyfikat PTE jest ważny BEZTERMINOWO!

Kolejna sesja egzaminacyjna zaplanowana jest na wrzesień br.

Osoby chętne do podniesienia swoich kwalifikacji – zdania egzaminu zapraszamy do kontaktu z UCKU: tel. 34 3783 119; 34 3783 120; 34 3783 143 lub kontakt e-mail: ucku@ujd.edu.pl

Można także odwiedzić nas osobiście właśnie w budynku UJD ul. Zbierskiego 2/4, pok. 3.09.

Zapraszamy!

fot. Sylwia Stachurska-Ćwiek