Promocja Technologii Uniwersytetu podczas spotkania Przedstawiciela Konsulatu Honorowego RP w Kalkucie z przedsiębiorcami

W poniedziałek (5 lutego) Prorektor ds. Rozwoju dr hab. inż. Zygmunt Bąk, prof. UJD, Dyrektor Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji w Obszarze Nauki i Sztuki UJD dr hab. Edmund Golis, prof. UJD oraz adiunkt UJD dr inż. Marcin Dyner, właściciel Fabryki Narzędzi Medycznych Chirmed, uczestniczyli w zorganizowanym przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie spotkaniu Przedstawiciela Konsulatu Honorowego RP w Kalkucie Pana Joydeepa Roya z przedsiębiorcami. Podczas spotkania omawiano nowe możliwości nawiązania współpracy nauki z biznesem. Dyrektor CTWIONS, członek Rady RIPH, przekazał Konsulowi ofertę technologii będących w posiadaniu Uniwersytetu, przeznaczonych do komercjalizacji. Przedstawił również jako Prezes Zarządu spółki celowej Uniwersytetu – JDU Innovations sp. z o.o., ofertę współpracy i  komercjalizacji produktu OSL Helios za pośrednictwem spółki spin-off ZERO-RAD sp. z o.o.

Relacje ze spotkania dostępne są pod linkami:

- TV Orion
- RIPH

426141706_977527883847129_2688626682925586590_n

na foto: Spotkanie z przedstawicielem Konsulatu Honorowego RP w Kalkucie z przedsiębiorcami

opr. dr hab. Edmund Golis, prof. UJD

Data dodania: 13 lutego 2024