Nagroda Międzynarodowego Konkursu im. Klary Schumann dla doktoranta  sztuk muzycznych

Paweł Albiński, doktorant I roku Szkoły Doktorskiej w dyscyplinie
naukowej sztuki muzyczne zdobył IV nagrodę na Międzynarodowym Konkursie im. Klary Schumann. Konkurs był przeprowadzony online. Wśród jurorów znaleźli się przedstawiciele Filharmoników Berlińskich, Manhattan School of Music, Akademii Teatru La Scala w Mediolanie, Centralnego Konserwatorium Muzycznego w Pekinie i in. Paweł Albiński jest pianistą, pracuje pod kierunkiem dra hab. Macieja Zagórskiego, prof. UJD.
Gratulujemy!

Opracował: dr hab. Maciej Zagórski, prof. UJD.

ICSCFourth2023PawełAlbiński

Data dodania: 07 lutego 2024