Dr hab. Błażej Cieślik, prof. UJD, laureatem stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców
W dniu 25 czerwca 2026 r. – spośród 1640 wniosków osób spełniających warunki otrzymania stypendium dla młodych naukowców – Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia 230 młodym naukowcom. Z przyjemnością informujemy, że pracownik Collegium Medicum, dr hab. Błażej Cieślik, prof. UJD, reprezentujący dyscyplinę nauki o kulturze fizycznej, znalazł się wśród laureatów stypendium Ministra. Stypendium zostało przyznane na okres 3 lat, a jego miesięczna wysokość wynosi 5.390 zł.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
opr. Dział Nauki i Projektów Naukowych
Data dodania: 25 czerwca 2026