Ankieta oceny praktyk zawodowych za semestr letni 2023/2024.

Uruchomiona jest ankieta oceny praktyk zawodowych do 30 września 2024 r.

Trwa ankietyzacja zajęć semestru zimowego 2023/2024

Do 15 marca studenci, doktoranci mogą oceniać zajęcia prowadzone na poszczególnych kierunkach studiów oraz w Szkole Doktorskiej w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/2024.

Ankieta „Ocena warunków studiowania w Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie”

Do 15 stycznia 2024 r. Studenci mogą wypełnić ankietę, której celem jest poznanie opinii studentów na temat warunków studiowania w UJD w bieżącym roku akademickim, pozwala na ocenę wielu zakresów działalności dydaktycznej Uczelni. Wyniki badań ankietowych pozwolą Uczelni poprawić warunki i jakość kształcenia na kierunkach prowadzonych na naszym Uniwersytecie.

Ankieta oceny praktyk zawodowych

Uruchomiona jest ankieta oceny praktyk zawodowych do 28 lutego 2024 r.

Ankieta ma na celu poznanie opinii studentów na temat odbytej praktyki zawodowej.

Trwa ankietyzacja zajęć semestru letniego 2022/2023

Do 15 października studenci, doktoranci mogą oceniać zajęcia prowadzone na poszczególnych kierunkach studiów oraz w Szkole Doktorskiej w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023.

Ankieta dostępna jest w systemie USOS.

Opinie uczestników zajęć to niezwykle cenna informacja zwrotna dla prowadzących oraz osób odpowiedzialnych za prowadzenie polityki jakości kształcenia na kierunku. Z tego powodu warto zadbać, aby wszyscy studenci i doktoranci wzięli udział w badaniu ankietowym.

Kolejne kierunki studiów z akredytacją na 6 lat

W bieżącym roku akademickim Polska Komisja Akredytacyjna zaplanowała dwie oceny programowe w Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie. Wybrano studia I stopnia – rachunkowość i podatki (Wydział Prawa i Ekonomii) oraz psychoprofilaktykę (Wydział Nauk Społecznych). Wizytacje odbyły się w semestrze zimowym w formie zdalnej. Z radością informujemy, że oba kierunki otrzymały ocenę pozytywną na 6 lat.

Wymiana doświadczeń w czasie spotkań z ekspertami PKA oraz wstępny raport samooceny, jak zwykle, będą okazją do zastanowienia się nad sposobem funkcjonowania USZJK.

Podsumowanie wizytacji PKA w minionym roku

W roku akademickim 2021/2022 Polska Komisja Akredytacyjna przeprowadziła na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie 2 oceny programowe: na kierunku administracja (Wydział Prawa i Ekonomii) oraz na kierunku praca socjalna (Wydział Nauk Społecznych). Wizytacje odbyły się w formie zdalnej. Oba kierunki otrzymały ocenę pozytywną na 6 lat.
Uwagi zawarte w raportach z wizytacji oraz przekazywane w czasie spotkań są dla nas doskonałym materiałem do ewaluacji USZJK.

Data dodania: 10 stycznia 2024