Zespół Wsparcia i Doradztwa Psychologicznego

Zespół Wsparcia i Doradztwa Psychologicznego działający w strukturach Uczelni oferuje pomoc i wsparcie psychologiczne skierowane do studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu, w tym także osób pochodzących z Ukrainy. Potrzebę pomocy psychologicznej i wsparcia można zgłaszać do:

- dr hab. Elżbieta Napora, prof. UJD - e.napora@ujd.edu.pl
- dr Elżbieta Kornacka-Skwara, - e.skwara@ujd.edu.pl
- dr Andrzej Margasiński - a.margasinski@gmail.com
- mgr Julita Kielińska - j.kielinska@ujd.edu.pl

Punkt wsparcia i pomocy psychologicznej w formie stacjonarnej działa w Gmachu UJD przy ul. Zbierskiego 2/4.

Data dodania: 24 lipca 2023