Uniwersytet uhonorowany nagrodą JURA PRIDE

Wczoraj JM Rektor Prof. dr hab. Anna Wypych-Gawrońska, odebrała nagrodę od Prezydenta Miasta Częstochowa Krzysztofa Matyjaszczyka w konkursie JURA PRIDE. Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie został uhonorowany w kategorii "Firma".

Nagroda została przyznana, ponieważ Uniwersytet, został uznany za dynamicznie rozwijającą się instytucję, który skutecznie dąży do pełnienia roli lidera w rozwoju regionalnego poprzez inicjowanie innowacyjnych działań oraz wspieranie przedsięwzięć, które przyczyniają się do wzrostu prestiżu Częstochowy i Subregionu Północnego Województwa.

Jesteśmy zaszczyceni przyznaniem tej prestiżowej nagrody oraz pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu. To dla Uczelni zobowiązanie do dalszego doskonalenia i wspierania rozwoju regionu.

Data dodania: 18 grudnia 2023