Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025 w Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie

Z przyjemnością zapowiadamy, że Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025 odbędzie się 2 października 2024 roku o godzinie 11:00 w Auditorium Maximum przy ul. Waszyngtona 4/8.
Wydarzenie zainauguruje nowy rok pełen wyzwań, odkryć i naukowych inspiracji. Uroczystość stanowi doskonałą okazję do wspólnego świętowania, integracji oraz refleksji nad osiągnięciami minionego roku akademickiego. Zapraszamy wszystkich studentów, pracowników, absolwentów oraz sympatyków Uniwersytetu do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Data dodania: 05 lipca 2024