Witamy w świecie wiedzy i nauki


Witamy w świecie wiedzy i nauki! 

Mamy przyjemność zaprezentować Wam video-relacje z Dnia Otwartego Uczelni. Znajdziecie wiele interesujących materiałów, które pozwolą Wam bliżej poznać nasz Uniwersytet oraz świat nauki i technologii.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami i dołączenia do nas w fascynującej podróży po Uczelni oraz poznania ludzi, którzy tworzą i rozwijają najnowsze odkrycia i innowacje.

Dzień Otwarty, przyciągnął uwagę i zainteresowanie nie tylko osób z naszego miasta i regionu, ale również z oddalonych miejsc w Polsce. Podczas wydarzenia odbyło się ponad 100 różnych aktywności, w tym widowisko inaugurujące, wiele spotkań, warsztatów, koncertów, pokazów, prezentacji i wykładów. Studenci i pracownicy chętnie opowiadali o kierunkach studiów i możliwościach rozwoju, co przyciągnęło uwagę wielu zainteresowanych. Atmosfera była wspaniała i wszystkie działania zostały przeprowadzone z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem

Cieszymy się, że tak wiele osób wykazało zainteresowanie naszą Uczelnią podczas Dnia Otwartego. Jesteśmy przekonani, że udało nam się przekazać wiele cennych informacji o naszej ofercie edukacyjnej i możliwościach rozwoju dla przyszłych studentów. Naszą nadzieją jest, że wydarzenie to zainspirowało i zachęciło wielu z nich do podjęcia nauki i rozwijania swojej kariery w naszym Uniwersytecie. Dziękujemy wszystkim i już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia, na których będzie można jeszcze lepiej poznać naszą uczelnię i jej ofertę edukacyjną.

Dzień Otwarty jest jednym z ważniejszych wydarzeń w roku akademickim, a jego sukces nie byłby możliwy bez wsparcia i pomocy naszych studentów i pracowników. To oni poświęcili swój czas i energię, aby zapewnić nie tylko bogaty program, ale także doskonały charakter i klimat podczas całego wydarzenia. Ich wkład w organizację wydarzenia był nieoceniony! Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji Dnia Otwartego Uczelni i przyczynili się do jego sukcesu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, która przedstawia fragmenty tego wydarzenia.

Zdjęcia