Uniwersyteckie spotkania dla kandydatów na studia!

Szanowni Kandydaci,
Drodzy Nauczyciele, Pedagodzy i Rodzice!

Zbliża się wiosna, a z nią jak zwykle rekrutacja na studia w Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie. W minionych latach w tym okresie widywaliśmy się w Waszych szkołach, na targach czy też w w murach naszego Uniwersytetu, by móc się poznać i porozmawiać na temat warunków studiowania.

W dobie pandemii koronawirusa nie mamy takiej możliwości. Stąd nasza propozycja aby spotykać się z Wami on-line.

Za pośrednictwem łączy chcielibyśmy Wam zaprezentować bogatą ofertę - studia I, II stopnia oraz kierunki jednolitych studiów magisterskich i inżynierskich. Spotkanie online, to także okazja do poznania naszej Uczelni: zasad przyznawania stypendiów czy poszukania odpowiedzi na pytania po co studiować? Można też dowiedzieć się o zasadach jej funkcjonowania, dorobku, możliwościach i przywilejach, które stwarza swoim studentom i absolwentom.

Będzie szansa, aby zapoznać się z innowacyjnymi badaniami naukowymi prowadzonymi w częstochowskim Uniwersytecie lub by dowiedzieć się o planach rozwoju ośrodka akademickiego, który w tym roku świętuje jubileusz 50 -lecia powstania. Z pewnością nie będzie nudno!

By spotkać się z nami wystarczy chcieć. Mogą zgłaszać się klasy, grupy znajomych lub po prostu osoby zainteresowane poznaniem funkcjonowania Uniwersytetu. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: biuropromocji@ujd.edu.pl (warto w informacji podać numer telefonu, co ułatwi nam zaaranżowanie spotkania). Skontaktują się z Państwem nasi pracownicy, którzy ustalą dogodny termin spotkania przy pomocy platformy: teams lub zoom.

Zapraszamy!