Dzień Otwarty Uniwersytetu


Zapraszamy do udziału w  Dniu Otwartym Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie, który został zaplanowany na 22 marca 2019 r. Podczas wydarzenia zaprezentują się wszystkie jednostki Uczelni. Będzie można porozmawiać z wykładowcami i studentami oraz poznać ofertę studiów I, II i III stopnia.

Szczegółowy program Dnia Otwartego należy pobrać tutajGrupy szkolne, które planują nas odwiedzić prosimy o wcześniejsze zgłoszenia udziału w planowanych wydarzeniach. Informacje te są dla nas ważne z powodów organizacyjno-logistycznych. Wszelkie pytania i potwierdzenia udziału prosimy kierować do Biura Promocji pod numerem 34 37 84 361 lub na mail: biuropromocji@ujd.edu.pl w terminie do 15 marca 2019 r.

Informujemy uczestników Dnia Otwartego (tj. 22 marca 2019 r. w godz. 9.00-14.00), że podczas wydarzeń będą wykonywane zdjęcia oraz nagrania filmowe. Materiały zostaną wykorzystane na potrzeby promocyjno-informacyjne i zamieszczone na administrowanych przez Uczelnię serwisach internetowych oraz w publikacjach.

Patronat medialny nad Dniem Otwartym Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie sprawują redakcje: Radia "Fiat" i Radia "Jura".