Zmarł nasz przyjaciel prof. Jacek Namieśnik


Środowisko akademickie związane z Uniwersytetem Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie żegna prof. Jacka Namieśnika, Rektora Politechniki Gdańskiej.

Naukowiec zmarł 14 kwietnia 2019 roku. Miał 69 lat. W pamięci pracowników naszego Uniwersytetu, a szczególnie Instytutu Chemii, Nauk o Zdrowiu i Żywności, zapisał się jako doskonały naukowiec, wybitny menadżer, który dbał o dobro nie tylko Politechniki Gdańskiej, ale również wniósł swoje zasługi w dzieło powiększania dorobku naszej Uczelni. Profesora zapamiętamy jako człowieka zawsze życzliwie nastawionego do innych, służącego dobą radą i pomocą.

Łączymy się w bólu z bliskimi zmarłego oraz wszystkimi Jego współpracownikami, przyjaciółmi, absolwentami, studentami, doktorantami i znajomymi.

Hołd zmarłemu profesorowi złożą pracownicy Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie, którzy będą towarzyszyć Mu w ostatniej drodze.


Rektor, Senat i środowisko akademickie związane z Uniwersytetem Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie