Rusza wakacyjna edycja Akademii Młodych Wynalazców - zapraszamy do udziału

Mamy przyjemność zaprosić młodych ludzi w wieku 10-16 lat, których fascynuje świat nauk przyrodniczych i ścisłych, do udziału w projekcie „Akademia Młodych Wynalazców inicjatywą poszerzającą horyzonty kreatywnego i innowacyjnego myślenia dzieci i młodzieży" POWR.03.01.00-00-U158/17” dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego” prowadzonego przez Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie.

Zajęcia odbywać będą się w terminie od 20.08-30.08.2018 r.w godz. 9.00-16.00 w budynku Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie przy al. Armii Krajowej 13/15.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest złożenie stosowanej dokumentacji przez rodzica i udział dziecka w rekrutacji do projektu. Druki do pobrania:

1) http://www.ich.ajd.czest.pl/390,-font-size--3--Akademia-Mlodych-Wynalazcow--font-

2) http://www.power.ajd.czest.pl/amw.html

Pomyślnie zakończony proces rekrutacyjny umożliwi dzieciom udział zajęciach w Akademia Młodych Wynalazców. Podczas zajęć dzieci będą miały możliwość uczestnictwa w wykładach popularno-naukowych, samodzielnego projektowania i wykonywania eksperymentów z obszaru biologii, chemii, fizyki, techniki. Dodatkowo na uczestników czeka jednodniowa wycieczka edukacyjna oraz możliwość zaprezentowania własnych osiągnięć na FORUM MŁODYCH WYNALAZCÓW.

Całkowity koszt pobytu dzieci na zajęciach będzie finansowany w ramach projektu: „Akademia Młodych Wynalazców inicjatywą poszerzającą horyzonty kreatywnego i innowacyjnego myślenia dzieci i młodzieży" POWR.03.01.00-00-U158/17” dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego” prowadzonej przez Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie.

opr. dr Magdalena Myga-Nowak