Kontakt


DZIAŁ NAUKI I WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ
DEPARTMENT FOR RESEARCH AND INTERNATIONAL RELATIONS

ul. Waszyngtona 4/8
42-200 Częstochowa

godz. przyjęć:
poniedziałek - piątek
9:00 do 14:00

pok. 116 i 143 (I piętro)

tel. +48 34 37 84 364 (PL, EN)
tel.+48 34 37 84 271 (PL, EN, UA, RU)
te. +48 34 37 84 272 (PL, UA. RU)

e-mail: international@ujd.edu.pl


SPECJALISTA DS. WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ
INSTYTUCJONALNY KOORDYNATOR PROGRAMU ERASMUS+
SPECIALIST FOR FOREIGN RELATIONS
COORDINATOR FOR ERASMUS+ PROGRAMME
mgr Bartłomiej Kowalik
tel. +48 34 37 84 364 (PL, EN), pok. 116
e-mail: international@ujd.edu.pl
e-mail: b.kowalik@ujd.edu.pl

STARSZY REFERENT DS. WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ
SENIOR CLARK FOR FOREIGN RELATIONS
DEPUTY COORDINATOR FOR ERASMUS+ PROGRAMME
mgr Illia Kulchikovskyi
tel. +48 34 3784 271 (PL, EN, UA, RU), pok. 143
e-mail: international@ujd.edu.pl
e-mail: i.kulchikovskyi@ujd.edu.pl


STARSZY REFERENT DS. WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ
SENIOR CLARK FOR FOREIGN RELATIONS
dr Mariana Yemelianova
tel. +48 34 3784 272 (PL, UA, RU), pok. 143
e-mail: staze@ujd.edu.pl
e-mail: m.yemelianova@ujd.edu.pl

.

Jednostka Pełnomocnik ds. Współpracyz Zagranicą Koordynator ProgramuErasmus+
Wydział Humanistyczny dr Olga Słabońska o.slabonska@ujd.edu.pl dr Beata Rusek beata.rusek@ujd.edu.pl
Wydział Nauk o Zdrowiu dr Krzysztof Stec k.stec@ujd.edu.pl dr hab. Arkadiusz Marzec, prof. UJD a.marzec@ujd.edu.pl
Wydział Nauk Społecznych dr Dorota Gębuś d.gebus@ujd.edu.pl dr Karol Motyl k.motyl@ujd.edu.pl
Wydział Nauk Ścisłych,Przyrodniczychlub Technicznych dr Kamila Kapuśniak k.kapuśniak@ujd.edu.pl dr Joanna Świątek-Prokop j.prokop@ujd.edu.pl
Wydział Prawai Ekonomii dr Tamara Kyrylych t.kyrylych@ujd.edu.pl
dr Paulina Bieś-Srokosz p.bies@ujd.edu.pl


Wydział Sztuki
sztuki plastyczne
dr hab. Bartosz Frączek, prof. UJD b.fraczek@ujd.edu.pl

sztuki muzyczne
mgr Olga Wowkotrub
o.wowkotrub@ujd.edu.pl

sztuki plastyczne
mgr Żaneta Wojtala
z.wojtala@ujd.edu.pl

sztuki muzyczne
dr hab. Barbara Karaśkiewicz, prof. UJD
b.karaskiewicz@ujd.edu.pl

.
.