Dzień Otwarty 2020

27 marca 2020 r.odbędzie się Dzień Otwarty Uniwersytetu, jedno z największych wydarzeń skierowanych do kandydatów na studia, którzy będą mieli okazję zobaczyć, jak i dlaczego warto stać się częścią społeczności uniwersyteckiej.

W tym dniu spotykamy się z Wami aby wspólnie wziąć udział w licznych pokazach naukowych, warsztatach, spotkaniach, wystawach, koncertach, konkursach z nagrodami, zwiedzić nowoczesne laboratoria i sale wykładowe. Wykładowcy i studenci postarają się odpowiedzieć na pytania, dotyczące tematyki kierunków studiów realizowanych w Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie.

Szczegółowy program wydarzenia zostanie wkrótce opublikowany na naszej stronie internetowej.

Zaplanuj ten dzień i spędź go z nami!

27 marca (piątek)